Kokią Lietuvos vėliavą norėtumėte matyti kaip pagrindinę?

vytis vs trispalve

Pastaruoju metu labai dažnai pastebiu Vyčio naudojimą. Tai žinoma yra subjektyvus pastebėjimas, tačiau ne kartą esu girdėjęs, kad Vytis dažnam yra gražesnis. Kiti pasisako tik už trispalvės naudojimą. Taigi klausiu jūsų, kokią Lietuvos vėliavą norėtumėte matyti kaip pagrindinę?

Advertisements

5 Comments

  1. atvirai pasakius nėvienos iš jų. Ta mūsų trispalvė vizualiniu spalviniu požiūriu yra klaikesnė, nei kurių Afrikos šalių vėliavos. Jei lietuvių tauta būtų ne tiek tundriška, reikėtų inicijuoti iniciatyvą, kad vėliavą apskritai reikėtų keisti. Dabar gi atrodome kaip laukiniai. Gal tokie ir esame?

  2. Na, atvirai pasakius, nelabai aš suprantu istorinės vėliavos prasmės. Ką ja pranešame pasauliui? Kad mūsų istorija ištisai garbinga (ar taip būna?), kad mes apskritai esame? Nežinau pavyzdžiui ar kokia Danija ar Švedija šalia valstybinės vėliavos dar turi ir istorinę. Gal dar reikėtų dar ir geografinės vėliavos? 😁Manyčiau, kad vėliava turi būti viena. Jos paskirtis-identifikuoti žmonių grupę – organizaciją, bendruomenę, valstybę. Ji turėtų būti graži, derančių spalvų, paprasto dizaino (čia tam, kad betkas galėtų ją pasigaminti paprastomis priemonėmis), šiuolaikinė, atspindėti kažkokius simbolius. Na pasigamink kad nori mūsų dabartinę istorinę vėliavą 😂.

  3. Vytis yra vėliava naudota LDK laikais (todėl vadinama istorinė), tuo tarpu trispalvė sukurta visai nesenai. Toks ir skirtumas. Grožis sudėtingas dalykas 😉

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s