Pratimas #1

Kiekvienam kartais kyla klausimų, ar veikla, kuria užsiimu yra vertinga, ar tai, ką darau iš tiesų man patinka, ką norėčiau daryti ir veikti gyvenime ir t.t. Tokiu atveju labai gerai savęs paklausti: jei turėčiau 100 mln. EUR, LTL, USD, nesvarbu, žodžiu, jei pinigai nebūtų tai, dėl ko darau vieną ar kitą darbą, ar vistiek daryčiau tai, ką darau dabar? Jeigu atsakymas būtų “taip, ir toliau daryčiau, ką dabar darau“, vadinasi jūsų veiklos motyvas nėra pinigai, tačiau jei atsakytumėte, kad “mesčiau šią veiklą“, tai reiškia, kad ši veikla iš tiesų nėra jau tokia įdomi. Tokiu atveju reikėtų susimąstyti ir neužsiimti veikla, kuri neteikia džiaugsmo.

Pratimas labai paprastas, tačiau, geras. Pavyzdžiui dirbate darbą, tačiau turėdami daug pinigų tokio darbo nedirbtumėte, tai ko gero reiškia, kad užsiimate netinkama veikla.

Šį klausimą galima panaudoti norint išsigryninti, kokia veikla norėtumėte užsiimti. Ką veikčiau kiekvieną dieną, jei turėčiau daug pinigų, jei pinigai nebūtų tai, dėl ko reikia stengtis? Gal tai būtų kūryba, tapyba, rašymas, veikla, kuri iš pažiūros nėra pelninga? Reikia klausyti širdies.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s