Saulėtos dienos Lietuvoje

Saulės šviesos Lietuvoje būna tiek pat, kiek ir kitose Europos valstybėse, esančiose panašioje geografinėje zonoje: Vokietija, Lenkija, Belgija, Olandija. O saulės švieos net ir daugiau gauname nei Vokietija. Gal tai patvirtina posakį, kad blogo oro nebūna, būna tik bloga nuotaika? Nekartą girdėjau žmones sakant, kad Lietuvoje nėra saulės, nuolat apsiniaukę, o va kitur tai šviečia saulė…  Žiūrint į šituos saulės šviesos žemėlapius, vaizdas visai kitoks.

mapensoleuropa

mapensol_europe2

Reklama

3 Comments

  1. Irgi esu linkusi manyti, kad saulėtų dienų kiekis įtakoja žmonių nuotaiką. Bet tikrai žinau, kad Nyderlanduose, kurie, anot pateiktų žemėlapių, saulės gauna mažiau nei Lietuva, žmonės gyvena much more laimingesni nei Lietuvoje.

  2. Blogo oro nėra, yra tik tam orui netinkama apranga…

    Kad ir vakar – apsiniaukę, smarkus vėjas, sninga ir pusto taip kad prieš vėja sunku paeit.. Bet smarkiai šiltai prisirengiau ir net visai patiko tokiu oru lauke 😉 Net pagalvojau smagu būtų buvę su kompanija nulėkt ant ežero ledo – didžiulė platybė, pūga, paėjėjus nuo kranto apskritai turėtų nieko nesimatyt, tik balta balta…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s