Spalvota pinhole

Crossroads#2, originally uploaded by tadophoto.

Išryškinau antrą juostelę. Šį kartą spalvota. Turiu pasakyti spalvota smagiau nei juoda balta. Juoda balta kažkaip ne tas, trūksta spalvos. Iš 36 kadrų juostelės gavosi 15 kadrų, nors tikėjausi bent 18-19, verti dėmesio tik 3, kiti per daug išplaukę arba be objekto. Mokausi.

Reklama

8 Comments

  1. Dabar darau tokią pat kamerą , tai labai įdomu bet kokie autoriaus komentarai ar patarimai, kokie kameros trūkumai ir privalumai.Dar vienas klausimas:kaip tvirtinamas galinis kameros dangtelis, su gumelem?

  2. Privalumai ir trūkumai tai čia kiekvieno žmogaus atskiras supratimas 😉 kiekvienas daiktas turi savo paskirtį, tad apie trūkumus ir privalumus nekomentuosiu. Jeigu darai tokią kamerą, vadinasi specialiai sieki konkretaus efekto. O dangtelis tvirtinamas su gumom, galima tvirtinti ir kažkaip kitaip, padaryti specialias rankenas ar pan. Konstrukcijų įvairių yra. Sėkmės ir pasidalink rezultatais 😉

  3. Pamiršau tik paklausti kaip dėl juostos, fotolabe tik juosta ryškinai ar kaip? Šito pinholo kadras ~2x didesnis už standart., tai iš 12 kadru juostu gautus ~6 kadrai, jei gerai supratau.

  4. Žiūrint kokią juostą ryškinsi. Fotolabui nesvarbu kadrų skaičius, jam svarbu kokia tai juosta: jei spalvota negatyvinė, tai išryškins daugelis, jei spalvota pozityvinė ar juodai balta tai tikėtina, kad padės tik toks fotolabas esantis Savanorių gatvėje, šalia Rimi PC. Žodžiu priklauso, kokią juostą naudosi 😉

  5. Galbūt sena juosta? O šiaip kadangi kadras nėra ryškus, galėjo ir skylutė užgrybauti. Kai trūksta ryškumo, vadinasi skylė nėra gera. O galbūt ten antras kadras ir gavosi dviguba ekspozicija? Visaip gali būti 😉 nesustok, eksperimentuok!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s