Tautos barometras

Yra nemažai oficialios statistinės informacijos apie tai, kiek lietuviai uždirba, ką dirba, kur pinigus išleidžia… Turime nuostabų statistikos departamento puslapį, kuriame yra labai daug vertingos informacijos iš įvairiausių gyvenimo sričių.

Netgi galime žinoti, kokias laidas, spaudos leidinius mes žiūrime. TNS Gallup puslapyje pateikiama tikrai daug ir vertingos informacijos, ypač dirbantiems marketinge, reklamoje. Kokius internetinius puslapius lankome, taip pat nesunku sužinoti iš audience.lt. Turėčiau paminėti ir blogologas.lt – Lietuvos tinklaraščių reitingavimo sistemą.

Paminėjau keletą laisvai prieinamų informacijos šaltinių. Žinoma yra ir daugiau (nepretenduoju į išsamumą). Tačiau yra ir dar vienas įdomus šaltinis, kuris parodo ir, manau, gerai atspindi lietuvių poreikius bei skonį. Pavadinkim tai garsiai – tautos barometru.

Kadangi lietuviai įtakingiausiais laiko VP grupę, tai maxima.lt pateikiamas perkamiausių knygų, filmų, muzikos top’as turėtų nemažai pasakyti apie mūsų kultūros lygį. Taigi ką mes klausome (sausio mėn. duomenys)?

  1. Radžis „Visko Būna“ 19,99 Lt
  2. V.Šiškauskas „Ateina metas“ 24,99 Lt
  3. Rinkinys „Kelias į žvaigždes 3“ 19,99 Lt
  4. M. Mikutavičius „Marijonas“ 24,99 Lt
  5. Mino „Bravo“ 19,99 Lt

… kitus tautos barometro rodiklius rasite maxima.lt.

simpson_headxray.jpg
Reklama

3 Comments

  1. Ochh… Net nupurtė. Bet, ko gero, taip ir yra. Turbūt čia ir yra tikrasis tautos veidas. radžiai, golfai ir 9,5 alus. Brrrr…

  2. prieštarauju, kad maxima yra muzikos barometras. tai netiesa, nes maximoj paprasčiausiai nėra muzikos pasirinkimo – vien popsas, todėl popsą perkantys ten ir apsipirkinėja.

  3. Gaila nežinau, kokia tenai pasiūla yra, bet jei siūlomas vien popsas, tai manau, tai irgi šitą sako apie pirkėjų poreikius. Žinoma šitie duomenys nėra apibendrinantys, tai tiesiog maža didžiulės mozaikos detalė.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s