Pinigai už reklamą

Šiandien sulaukiau pasiūlymo už tam tikrą pinigų sumą įsidėti tekstinę nuorodą į misija.net puslapį. Kadangi tai grynai asmeninis blog’as, tai atsakiau, kad reklamos nededu. Pasidarė įdomu, ar ir kiti blogeriai sulaukia panašių pasiūlymų? Gal padarykime mažą apklausėlę, kiek Jums siūlė (tiesiog palikit komentarą)? Pradėsiu nuo savęs:

Forma: tekstinė nuoroda
Laikotarpis: 6 mėn.
Suma: 40 Lt

Reklama

14 Comments

 1. Nėra nuorodos, tik paminėjimas 😉 blogeriai daug, kam daro reklamą ir nemokamai. Tai buzz’as. Pvz., Arnoldas minėdamas įvairius brand’us taip pat daro reklamą. Pas jį lankytojų srautai žymiai didesni.
  Jei norėčiau iš reklamos pinigus užsidirbti, galvočiau, ką nors kitą, o ne asmeninį blog’ą. Man mano blogas, tai vieta, kur galiu palikti kažkokią žymę atisiminimui sau ir kitiems. Labai patogi vieta nuotraukoms ir žygių aprašymams 😉
  Tiesiog įdomu, kiek yra domimasi tiksline reklama blog’uose.

 2. Brolyt, o tu pastoviai visus gūglo robotus žudyk ir banink. Taip, kad pastarieji nustotų tave lankyt iš viso. Vat jei tada pasiūlys – lenkiu galvą – esmi vertas dėmesio. Pfef…

 3. Idomiau ne kiek siulau, o kas is blogeriu sutiko. Paskaicius kai kuriuos blogus akivaizdu, kurie irasai yra “pirkti“. Kad ir tame paciame zudykreklama.lt, vis dazniau islenda reklaminiai irasai. Ir kituose bloguose jau galima pastebet panasiu uzdarbio atveju.

 4. 40 litų ant šešių mėnesių yra juokinga pasiūlymas. man gėda būtų tokius pinigus kišti už tokį laikotarpį .)))

 5. xD, tai ne reklamos, kaip tu jas supranti, o tam tikros iniciatyvos, dalykai, kurių idėjoms aš pritariu ir palaikau.

 6. Suma aisku juokinga, bet ateityje is blogu manau bus galima uzdirbti. Aisku kai pir visada internetinese erdvese uzdirbs tik geriausi.

 7. Is lietuvisku blogu bus labai sunku kazka apciuopiamo uzdirbti, nes rinka nedidele.. O pardavinejant nuorodas reiketu buti atsargiam, nes galima susilaukti google ban’o.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s