Lietuvos prekės ženklas

3.gifŠiuo metu bandomas išrinkti Lietuvos prekės ženklas. Simbolis, kuris atstovautų Lietuvą, komunikuotų tam tikras vertybes. Siūlau ir Jums balsuoti už labiausiai patikusį prekės ženklą.

Iš pateiktų 12 ženklų, man labiausiai patiko nr.3, už jį ir balsavau. Na dar visai nieko nr.1 su ąžuolo lapo matyvais, visi kiti kažkaip atsikartojantys. Mažiausiai “užkabina“ su švyturio atvaizdu. Nors šūkis “Lietuva. Atrask mane!“ tikrai geras.

Reklama

7 Comments

  1. Taip, simbolį išrinks komisija, tiesiog, manau, čia noras sužinoti, ką mano tam tikra Lietuvos žmonių dalis. Be abejo internautų sprendimas nebus galutinis verdiktas.

  2. Dėl švyturio absoliučiai sutinku. Tai statinys, kurį viena ar kita forma turi kiekviena su vandeniu kontaktuojanti šalis. Galbūt koks super rėmėjas paragino keletą dizainerių prastumti šį objektą kaip Lietuvą geriausiai reprezentuojantį?

  3. na dėl švyturio man visai patiko 9 idėja ir pasiginčyčiau su jumis, kad tai blogiausias variantas. 3-ias irgi neblogas. Dar įdomus man 7, bet kažko jame labai trūksta. (idėjos?)

  4. Aš irgi būtent šitą pasirinkau. Toks išsiskiriantis iš kitų 🙂 O švyturį kažkodėl su alum sieju 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s