Miesto žaidimai

Per vieną Rusijos TV kanalą pamačiau laidą apie žmones, kurie, savaitgaliais ir ne tik, žaidžia interaktyvius žaidimus mieste (Sankt Peterburgas, Maskva, etc.). Tai quest tipo žaidimai, kurių metu komandos gauna įvairias užduotis. Paieškojau internete ir radau, kad ir Lietuvoje yra žaidžiamas Rusijoje sugalvotas Encounter žaidimas. Citata iš vilnius.en.cx:

Dalyviai gauna užduotis internete; atlikę užduotį pereisite į kitą lygį. Užduotis – tai koks nors veiksmas realiame pasaulyje, pvz. naktį nukeliauti į uždarytą gamyklą ir surasti kodą, parašytą ant vėdinimo šachtos sienos. Kai kurias užduotis galima atlikti sėdint prie kompiuterio. Tai žaidimas, kurio užduotys yra susijusios su informacijos paieška Internete, mįslių ir galvosūkių sprendimu.

Pamenat buvo toks TV žaidimas “Trečioji karta“? Tai viskas labai panašu, tik ne per TV. Kaune žaidimai nutrūko, nes panašu, kad dalyvavimas buvo mokamas. Rusijoje tokie žaidimai yra verslas. Organizatoriai užsidirba ir komandinių įmokų, pasiimdami pusė sumos nuo įneštų pinigų, likusi suma atitenka laimėjusiai komandai. Tokiais žaidimais naudojasi net BTL reklamos agentūros į rinką įvedant naujus produktus.

Dar žaidžiamas toks žaidimas, kur galima savo noru tapti žudikų auka. Nepamirškite, kad tai tik žaidimas. Kad taptum auka, žudikui tereikia padaryti tavo nuotrauką arba naudojami vandens ginklai su fluoroscentiniu skysčiu @ grohni.ru.

Kiti panašūs žaidimai:

Gal žinot ir daugiau interaktyvių miesto žaidimų, kurie žaidžiami Vilniuje ar kituose miestuose? Beje, Flashmob akcijos nėra priskiriamos tokio tipo žaidimams.

Reklama

4 Comments

  1. ėėėėė, kai geras! man tokie patinka!
    daba prisiminiau, kad kažkada laikršaty skaičiau apie tokius žaidimus, tik šatuose. ten iki tiek kartais nusižaidžiama, kad dešimtys žmonių į vieną vietą susirenka ir pvz daro susišaudymus vandens pistoletais 😀

  2. o kaip vadinasi tas žaidimas, kur gauni koordinates ir su GPR’su ieškai kažkur paslėpto konteinerio su kažkuo… ? man tas patiktų 🙂

  3. […] žmogiškąją Google formulės dalį, stebėtinai nuoseklų nuotraukų archyvą, komerciją iš vaikystės žaidimų suaugusiems, pipiriukų auginimą vazonuose, naują „geoblogą“ apie Alytų ir negirdėtą žodį […]

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s