Lėktuvo gimimas #1

Pradėjau konstruoti radijo bangomis valdomą lėktuvą. Na konstravimas gal ir ne pats geriausias ir tinkamiausias žodis, nes tereikia sudėti ir sujungti tik kelias detales, bet vistiek. Modeliuotojas dar tikrai nesu. Lėktuvas iš puto plasto, nežinau kaip tiksliai ta medžiaga vadinasi. Putinis, iš putos jis. Sako gerai tokiems, kaip aš. Žaliems ir pradedantiems. Taigi siūlau stebėti realybės šou, kaip gimsta lėktuvas. Tikrai pamatysite ir kaip sekėsi pirmasis skrydis, ir kaip nesisekė. O dabar keletą nuotraukų, kaip viskas atrodo:

img_0108.jpg img_0109.jpg img_0110.jpg img_0111.jpg img_0113.jpg

Esu dar pasidaręs plokštelę variklio tvirtinimui. Nuotraukose jos nesimato. Dar reikia sulituoti akumuliatoriaus, greičio reguliatoriaus ir t.t. kontaktus, bet neturiu lituoklio.

Laukite tęsinio.

Reklama

4 Comments

  1. O kur šį modeliuką pirkai ir kiek lietuviškų paklojai? Pats senai jau noriu kažko tokio pradedančiajam pasižaist, tik neprisiruošiu konkretiems veiksmams.

  2. jei nesunku gal galetu atskirai surasyti kiekvienos detales matmenis, taip kiti galetu pasigaminti toki lektuveli (korpusa) neisleidziant labai daug pinigu. Visa kita kas dedasi i jo vidu butu galima veliau nusipirkt.

    P.s. jei galesi surasyt viska busiu labai dekingas. Dar neblogai butu jei surasytu visu kampu plocius 🙂

  3. tikrai nelabai galėsiu surašyti visus išmatavimus 😉 tokią info galėtum rasti modeliuotojų forumuose. modelis.eu ar pan.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s