Mobilusis internetas

Nežinojimas baudžiamas. Kodėl? O kodėl taip reklamuojamos WAP svetainės? Kartais interneto naujienų puslapiuose atsiranda pranešimai spaudai, kad viena ar kita mobiliojo ryšio bendrovė dovanoja nemokamą galimybę naudotis lrytas.lt, vz.lt ar kitomis naujienų svetainių paslaugomis per WAP‘a. Žinoma, viską apsprendžia vartotojas. Jeigu naudojamasi WAP‘u tada, matyt, jis neša pelną. O neša pelną, nes naudojasi. O naudojasi, nes nežino, kad norint naudotis mobiliuoju internetu, nereikia WAP‘o! Tą vartotojų nežinojimą puikiai išnaudoja mobiliojo ryšio bendrovės. Bet vartotojas yra teisus, taip, ypatingai jeigu naudojasi teikiama paslauga. Naudojasi, nes nežino, kad galima kitaip. Kitaip ir žymiai geriau.

Aš siūlau nesinaudoti WAP‘u, o tiesiog naudoti Opera Mini interneto naršyklę mobiliesiems telefonams. Naršyklė, kuri leidžia naršyti normaliame internete! O ne WAP’e… Man atrodo, kad ją atranda vis didesnis skaičius žmonių.

Reklama

3 Comments

  1. kad opera mini normaliai veiktu, reikia kaip minimum telefono uz >1000lt – o tokiu dauguma dar neturi.

  2. Gerb. a. neklaidinkit žmonių, mano telefonas BenQ-Siemens S68 salone be SIM kortelės kainuoja apie 429 Lt, Opera Mini jame puikiai veikia 😉

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s