16th February Independence Day of Lithuania

Šiuo metu Norvegijoje vyksta trečiasis pasaulio ralio čempionato etapas. Jame dalyvauja ir du Lietuvos ekipažai. Vilius Rožukas su šturmanu Audriumi Šošu bei Vytautas Baranauskas su šturmanu Edvinu Pagirsku. Rožukas debiutuoja pasaulio jaunimo ralio čempionate – FIA Junior World Rally Championship (J-WRC), o Baranauskas – Ford Fiesta Sporting Trophy, šios varžybos vyksta kartu su pasaulio ralio čempionato – FIA World Rally Championship (WRC) – etapais.

Klausiate, ką bendro turi ralis ir Lietuvos nepriklausomybės diena? O tai, kad Viliaus ir Audriaus vairuojamas naujausio modelio Suzuki Swift Super 1600 papuoštas lietuviškos trispalvės motyvais bei tekstu “16th February Independence Day of Lithuania“! Labai gražus ir dėmesio vertas sportininkų poelgis. Sėkmės visiems Lietuvos atstovams ralyje! Sveikinu su Vasario 16-aja!

P.S.: Norvegijos ralis tęsis iki sekmadienio, norintiems stebėti rezultatus gyvai, štai nuoroda http://results.rallynorway.no/2007/.

Nuotrauka iš http://autodromas.blogs.eurosport.com

Reklama

4 Comments

  1. leisk tave pataisyti KAROLI, vasario 16 tai ir neprilausomybes diena bet ir valstybes atkurimo diena(trumpiau tariant vienas ir taspats)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s