Lietuviška blogsfera

Ko jūs labiausiai pasigendate lietuviškoje blogsferoje? Aš asmeniškai labiausiai pasigendu gerai žinomų žmonių blog’ų. Ko gero populiariausias ir geriausiai žinomas yra Vilniaus miesto mero A. Zuoko interneto dienoraštis, kuriame jis dėsto savo mintis ir požiūrį į politiką. Tiesa pasakius man jis nėra įdomus. Matyt labiausiai jį mėgsta žurnalistai, nes gali sekti, ką mąsto Vilniaus meras. Jei reikėtų sugalvoti norą apie lietuviškos blogsferos ateitį, tai labiausiai norėčiau, kad joje atsirastų filosofo Leonido Donskio bei fantasto, žurnalisto Rolando Maskoliūno interneto dienoraščiai. Man šie žmonės patinka. Patinka jų mintys. Patinka jų klausyti. Pavyzdžiui L. Donskis nuolatos skelbia publikacijas žiniasklaidoje, kodėl jos negalėtų būti kažkur vienoje vietoje – blog’e? R. Maskoliūno futuristinės įžvalgos laidoje “Negali būti“, taip pat galėtų atsispindėti internete. Deja, internetas tarp visuomenėje gerai žinomų žmonių nėra paplitęs. O gal tiesiog neatrastas? O gal tiesiog užtenka ir esamų saviraiškos galimybių? Kad ir kaip bebūtų, tikiu, kad 2007 m. išvysime dar bent vieną visuomenėje žinomo žmogaus blog’ą. Et, gaila, įtariu, kad tai bus politikas… Nesu apolitiškas, tačiau tikėtina, kad politiniai blogai naudojami kitais, nei tikrosios saviraiškos sumetimais. Greičiau jau manipuliaciniais tikslais, pavyzdžiui, įvaizdžio ar viešosios nuomonės formavimo tikslais. Tad visdėlto, o ko gi jūs pasigendate lietuviškoje blogsferoje?

Reklama

4 Comments

  1. Vat R. Maskoliūno blogą ir aš pats mielai skaityčiau 🙂 Tikrai įdomus žmogus. Na o ko man trūksta blogsferoje, tai dabar negaliu greit pasakyt. Dar pagalvosiu 🙂 Šiaip gaila, kad kaikurie blogai greitai užgęsta.

  2. Pasigendu kokybės ir beprotiškų blogų.
    Laukiu kada lietuviai pradės kurti naujienas platesnei blogsferai. Kai geriausiu klipu youtube bus pripazintas lietuviškas klipas, kai geriausiu CNN blogu bus pripazintas bloggeris iš Lietuvos.

  3. Manau blogai neduoda pakankamai naudos žymiems žmonėms. Ir neturi blogai dar tiek galios, kad viešą nuomonę įtakotų.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s