Mes mokame už reklamą

dollar-sign.jpgGemius SA tyrimo duomenimis, daugiau negu pusė interneto vartotojų priima interneto reklamą kaip užmokestį už galimybę nemokamai naršyti interneto svetainėse (plačiau apie tyrimą rasite čia >>>). Tačiau ir skaitydami žurnalus ar laikraščius mes taip pat mokame už reklamą. Televizijoje taip pat – tam, kad matytume savo pamėgtą laidą, turime matyti reklamą.
Suskaičiavau, kiek reklamos puslapių yra Verlo žinių priede Verslo Klasė. Iš 180 gruodžio mėnesio puslapių 63 psl. yra reklama. Vadinasi trečdalį įsigyto žurnalo kainos sudaro reklama. Žurnalas, turintis 180 puslapių, skamba solidžiai, tačiau tik 117 iš jų yra be reklamos. Mokėdami 9.40 Lt už žurnalą, 3.29 Lt mokame ir už reklamą.
Ką noriu tuo pasakyti? Nieko naujo, tik tiek, kad reklama yra informacija, už kurią kaip ir bet kokios kitos formos informaciją mes mokame. Mokame už viską. Netgi už tą informaciją, kurią randate internete, nepamirškite, kad mokate už interneto paslaugas.

Reklama

One Comment

  1. Dėl TV ir laikraščių/žurnalų reklamos tai pilnai sutinku, bet kas dėl interneto, tai juk galima 90% reklamos išfiltruot naudojantis atitinkamomis programomis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s