Duonos ir žaidimų

Perskaičius lrytas.lt straipsnį apie naujos Elektromarkt parduotuvės atidarymą, darosi keista. Pirkėjams prižiūrėti prireikė net policijos pagalbos. Prekybininkai naudojasi lietuvių jautrumu akcijoms ir žemoms kainoms. O žmonės užkimba ant gudrių prekybinių kabliukų. Nors pigių prekių buvo tik po keliasdešimt vienetų, bet įsivaizduoju, kad kiekvienam papuolusiam į parduotuvę žūtbūt reikėjo įsigyti pigią prekę, kurios gal net ir nereikia. Lrytas.lt rašo:

Aimanos dėl negerėjančio gyvenimo – dažnai netikros.

Manau priešingai, tokios spūstys ir stumdymaisi kaip tik parodo, kad tai negerėjančio gyvenimo faktas. Juk gerai gyvenantiems žmonėms įvairios vienkartinės akcijos neturi jokios reikšmės. O jei ir turi, tai ne tiek, kad eitų stumdytis kartu su ištoškusių pigių prekių žmonių minia. Nors BVP auga, tačiau žinia, jog tai jaučia ne tūlas lietuvis.

Reklama

3 Comments

  1. Manau ne ekonominis valstybes issivystimo lygis o zmoniu sudaiktelejimas sukelia tokius rieskinius. Tarptautine patirtis rodo jog net valstybese kuriose zmones ekonomiskai gyvena geriau nei Lietuvoje, tokios akcijos sukelia daubybe problemu, pvz neseniai Portugalijoje vienos elektros prekiu parduotuves atidarymo proga buvo surengta nuolaidu akcija, kuri del prasidejusios spusties jau aksti paryciais isgasdino parduotuves savininkus ir net nebuvo pradeta.

  2. Sudaiktėjimas yra pas daug ką. Ir tai yra blogai. Galų gale tai galima suprasti. Kita vertus ar Portugalija geriausias pavyzdys, abejočiau 😉 sutinku, kad tai parodo, žmonių negalvojimą ir visišką tikrų savo poreikių nežinojimą.

  3. As gyvenu siuo metu Portugalijoj. Manau Lietuvele po kokiu 5 metu bus labai panasi i Portugalija savo ekonominiu issivystimo lygiu. Jei Lietuvai gautos ES lesos bus naudojamos taip kai iki siol. Jie ES pinigus sukiso i kelius, mes i krasto apsauga. Jie susitvakre svietimo sistema, bet medicina, senyvo amziaus zmones liko nepastebeti. Reikia tiketis, kad musiskai nepamirs ir investuos i tikriai demesio stokojancias sritis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s