Cesio ralis Latvijoje

Tai būtų jau trečiasis kartas, kai vykčiau į Cesį, Latvija, stebėti autoralio. Kol kas tik planuojame, kaip bus pamatysime. Bet prisiminimai nerealūs. Kaip tik 2004 metų Cesio ralyje teko matyti darbartinio seimo nario Sauliaus Girdausko "stogą" T formos sankryžoje. Padėjome išvažiuoti, nes mašina po virtimo atsigulė ant "pilvo" kelkraštyje. Gaila neturiu nei foto, nei video.

Važiavome du kartus ir jau turime tokią mielą vietelę nakvynei prie Saulkrasti miestelio, dar neprivažiavus reikia pasukti į kairę, pasikratyti porą kilometrų miško keliuku. Nakvynės vietą visai šalia jūros, gal 100 metrų nuo jos.

Smagu Latvijoje.

Cesis

Reklama

2 Comments

  1. Papasakok daugiau apie ta vieta netoli saulkrasti, kokia ten vieta ir kokios kainos. Kur miegate savo palapinese ar nameliuose, ar yra dusai ir pan.

  2. Miegam savo palapinese, ta vieta yra salia Cernikava miestelio, jis yra dar nedavaziavus Saulkrasti. Detaliai nenupasakosiu. Bet vaziuojant link Saulkrasti nuo Rygos yra miestelis Cernikava ar kazkaip panasiai 😉 po kaire yra posukis pro parduotuve. Reikia vaziuoti kelis km iki turistines-poilsines bazes. Radom ta vieta kai paklauseme zmoniu, kaip privaziuoti prie juros. Taigi klauskite vietiniu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s