Įspūdžiai iš kelionės po Visagino apylinkes

Vakar grįžome iš trumputės kelionės po Visagino apylinkes. Aplankėm Ignalinos atominę elektrinę. Bet apie viską iš pradžių. Šioje kelionėje pasimokiau, kad dviratį prieš kiekvieną kelionę reikia gerai apžiūrėti: ar tvirtai laikosi visi varžtai, ar neišsireguliavo troseliai ir pan. Tik išlipę Turmanto traukinių stotyje puolėm reguliuoti pavarų perjungėjus. Mat jau Vilniuje važiuojant iki stoties pastebėjau, kad dviratis nejungia aukščiausios pavaros, arba ją jungia labai sunkiai. Pasikrapštėme Turmante, tačiau pavažiavus 2 km teko stoti rimtesniam remontui. Nusprendėme, kad reikia patempti pavarų perjungimo troselį. Prastovėjome, ko gero, gerą pusvalandį. Atrodo sureguliavom, tačiau po kelių kilometrų vėl tas pats. Pasirodo nesuveržta priekinė žvaigždžių ašis, kuri minant juda, ir taip apsunkina perjungėjo sureguliavimą. Šiandien dieną skirsiu dviračio priežiūrai.

Kadangi atsirado tokie smulkūs gedimai, tai nusprendėme nevažiuoti viso suplanuoto maršruto ir į Vilnių grįžti iš Visagino geležinkelio stoties.

Pati kelionė nebuvo kažkuo ypatinga. Labiausiai įsiminė griaunama ir ardoma rytinio IAE korpuso dalis, kuri matoma nuotraukoje apačioje. Taip pat teko sudalyvauti traukinių keleivių apklausoje (anketa apačioje).
  
    
 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s