Dviračių sezono atidarymas (atnaujinta)

Šiandien atidariau dviračių sezoną! Po žiemos miego ištraukiau savo dviratį ir pirmyn. Labai buvau pasiilgęs važiavimo juo. Pirmiausiai su draugu nuvažiavome pas Egidijų iš Gero dviračio, reikėjo sutaisyti perjungėjo tvirtinimo auselę, kurią buvau sulankstęs krisdamas nuo dviračio. Tiesa pasakius tikėjausi, kad remontas man nieko nekainuos, tačiau klydau. Teko sumokėti 15 Lt. Gal iš tiesų negerai priprasti prie nemokamų dalykų. Susitvarkęs gedimus, patraukėme prie Neries, pasivažinėjome mieste. Pastebėjau, kad mano turimi purvasaugiai niekam tikę, likau šlapiomis kojomis ir batais (juk pilna balų). Taigi po neblobo pasivažinėjimo nutariau, kad reikės įsigyti pilnavertiškesnius purvasaugius, o juk galvojau, kad užteks turimų.
Po žiemos visi vairuotojai pikti kaip širšės. Vasarą važinėjant neteko taip dažnai keikti vairuotojų už jų neatsargumą. Matyt atprato nuo dviratininkų. Teks priprasti.
Ką gi, tikėkimės žiema greit baigsis ir bus galima leistis į rimtesnius žygelius su nakvyne.

P.S.: nuotraukose puikiai matosi, kokių dviračių sparnų pirkti nereikėtų. Jie nuo vandens neapsaugo. Žinoma, apsisaugoti nuo vienos kitos balutės jie tiks, tačiau mus domina tikros balos ar netgi lietus. Taigi žemiau matomas variantas visiškai netinkamas norint likti sausam.

  

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s