Windows programų alternatyvos Linux

Linux Radau didelį sąrašą Linux programų, kurios yra kaip alternatyva Windows programoms. Visą sąrašą galima rasti čia >>>. Prieš pereinant prie Linux, reikėtų įsitikinti ar rasite Windows programą Linux aplinkoje. Pavyzdžiui, aš neradau man labai svarbios SPSS statistinės analizės programos. Na bet kol kas namie išsiverčiu ir be jos, kol kas užtenka tiek, kiek naudoju darbe. Tačiau, ką reikės daryti, kai jos prireiks namie? Kita vertus Linux gali pasiūlyti kur kas didesnį tam tikrų programų pasirinkimą nei Windows. Tačiau iš tos daugybės programų gali būti sunku atsirinkti tinkamą. Kartais atrodo, kad Linux programų paprastam vartotojui yra per daug, kad būtų galima lengvai pasirinkti. Nežiūrint į tai, Linux esu patenkintas. Didžiąja dalimi todėl, kad tai visiškai legalu. Daugelis naudodami Windows net nesusimąsto, kad galbūt naudojasi nelegaliai įsigytomis programomis.

Reklama

4 Comments

  1. Taigi norint pasileisti windows’ines programas ant linux tereikia įdiegti wine programą ir tada kiek nori naudokis windows programomis prie kurių buvai pripratęs 😉

  2. Deja su wine ne visos windows programos veikia. SPSS neveikia. Paprastos ir nesudėtingos tikėtina, kad veiks, bet gudresnės, specializuotos – nebūtinai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s